Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
Achizitionare carburanti pentru parcul auto al Primariei orasului Zarnesti prin carduri emise de societatile comerciale care furnizeaza carburanti
- Număr anunț
- CN1035893
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536.815,46 RON
- Valoare atribuită
- 484.519,20 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2021 16:46
- Anunț de atribuire
- CAN1070927
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127492
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
484.519,20 RON
din 536.815,46 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 52.296,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.