Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZOR LIAISON MDX
- Număr anunț
- CN1035943
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.757.800 RON
- Valoare atribuită
- 9.757.800 RON
- Data publicării
- 19.10.2021 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1071634
- Termen limită
- 29.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 205-534695
- Documentație de atribuire
- DF1127671
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
9.757.800 RON
din 9.757.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro