Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi analiza sange (truse de testare) compatibili cu aparatul Phatfast
- Număr anunț
- CN1035929
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.522.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.529.280 RON
- Data publicării
- 19.10.2021 13:10
- Anunț de atribuire
- CAN1067373
- Termen limită
- 16.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 204-532253
- Documentație de atribuire
- DF1127566
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
1.529.280 RON
din 1.522.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro