Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
SISTEM INTEGRAT DE RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA si ANGIOGRAF MONOPLAN CARDIOLOGIE
- Număr anunț
- CN1030859
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- MINIMED SOLUTIONS SRL (CUI 23144897)
- Cod CPV
- 33113000-5 · Echipament de imagistica cu rezonanta magnetica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.567.785 RON
- Valoare atribuită
- 40.960.000 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062312
- Termen limită
- 12.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 091-235252
- Documentație de atribuire
- DF1112510
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 44.567.785 RON Adjudecat: 40.960.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM INTEGRAT RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA | 40.967.785 RON | MINIMED SOLUTIONS S.R.L. | 40.960.000 RON |
| 2 | ANGIOGRAF MONOPLAN CARDIOLOGIE | 3.600.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Subcontractanți 2
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
40.960.000 RON
din 44.567.785 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 3.607.785 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.