Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,4% sub estimat

Servicii de mentenanță și suport tehnic pentru sistemul de gestiune a documentelor de bibliotecă TINREAD

Număr anunț
SCN1085765
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
IME ROMANIA SRL (CUI 7399635)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.765 RON
Valoare atribuită
165.298 RON 36,4% sub estimat
Data publicării
12.05.2021 14:47
Anunț de atribuire
SCNA1054483
Termen limită
24.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112750

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IME ROMANIA SRL CUI RO 7399635

Valoare atribuită

165.298 RON

din 259.765 RON estimat 36,4%

Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 94.467 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.