Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Servicii mentenanta licente software pentru licente SAP Professional User
- Număr anunț
- SCN1085744
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- FOCALITY SRL (CUI 23154424)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217.558,57 RON
- Valoare atribuită
- 213.504 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.05.2021 09:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1055410
- Termen limită
- 27.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112728
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
213.504 RON
din 217.558,57 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 4.054,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.