Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

FURNIZARE carne refrigerata

Număr anunț
SCN1085730
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223.215 RON
Valoare atribuită
0,02 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
12.05.2021 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1054212
Termen limită
04.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112690

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
THEBA COMP SRL CUI RO15973037

Valoare atribuită

0,02 RON

din 223.215 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 223.214,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.