Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Contract de furnizare de carburanți: motorină, benzină, cu plata prin bonuri valorice

Număr anunț
SCN1085728
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.613,44 RON
Valoare atribuită
153.855,04 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
12.05.2021 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1054598
Termen limită
25.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112661

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

153.855,04 RON

din 158.613,44 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 4.758,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.