Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,2% sub estimat

Achizitie publica iaurt

Număr anunț
SCN1085719
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282.866 RON
Valoare atribuită
160.690 RON 43,2% sub estimat
Data publicării
12.05.2021 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1054257
Termen limită
28.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112731

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NED COM SRL CUI RO 7822416

Valoare atribuită

160.690 RON

din 282.866 RON estimat 43,2%

Adjudecat la 56,8% din estimat · economie 122.176 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.