Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Executie lucrari pentru teren de sport, teren de joaca si anexe, aferente gradinitei din comuna Salcioara, judetul Ialomita

Număr anunț
CN1036031
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIOARA (CUI 4365026)
Furnizor / câștigător
GRAND CONSTRUCT S.R.L. (CUI 11247791)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373.852 RON
Valoare atribuită
329.941,75 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
21.10.2021 13:10
Anunț de atribuire
CAN1077867
Termen limită
09.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 206-535082
Documentație de atribuire
DF1127824

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARTIZAN SERV SRL CUI RO 16255892

Valoare atribuită

329.941,75 RON

din 373.852 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 43.910,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.