Atribuită Anunț de participare

Achizitia executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitii: “Construirea Gradinitei noi nr. 51, cu echiparea infrastructurii educationale pentrue ducatia timpurie anteprescolara si prescolara in municipiul Oradea, str. Calea Clujului nr. 186/A”,Cod unic: 4230487/2021/20

Număr anunț
CN1030864
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
VITAN EXIM S.R.L. (CUI 6617723)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.123.116,56 RON
Valoare atribuită
4.941.389,18 RON
Data publicării
12.05.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1076027
Termen limită
16.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 092-237331
Documentație de atribuire
DF1112310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VITAN EXIM S.R.L. CUI RO 6617723
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONPILA SRL CUI RO 5518322
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.941.389,18 RON

din 4.123.116,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.