Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Consumabile - PN dializa II (2022-2025)
- Număr anunț
- CN1036138
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.613.232 RON
- Valoare atribuită
- 1.561.882 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2021 13:10
- Anunț de atribuire
- CAN1073612
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 209-546502
- Documentație de atribuire
- DF1128035
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1128035.pdf
- Model acord-cadru LD.doc.p7m
- Model contract subsecvent acord-cadru.doc.p7m
- Model Formulare LD.doc.p7m
- SECTIUNEA II Caiet de sarcini PN dializa II.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B. BRAUN AVITUM SRL CUI RO 23517392
Valoare atribuită
1.561.882 RON
din 1.613.232 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 51.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.