Atribuită Anunț de participare

Executie lucrari pentru investitia „CONSTRUIRE INCUBATOR AFACERI – PERSPECTIVES”

Număr anunț
CN1036132
Autoritate contractantă
Perspectives Constructions Invest (CUI RO30132178)
Furnizor / câștigător
VERTICAL DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43205468)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.284.026,44 RON
Valoare atribuită
36.277.049,45 RON
Data publicării
26.10.2021 02:11
Anunț de atribuire
CAN1075406
Termen limită
06.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 209-545996
Documentație de atribuire
DF1128511

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

36.277.049,45 RON

din 36.284.026,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.