Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,7% sub estimat

Servicii de Supervizare "Executie lucrări Autostrada Ploiești – Buzău" LOT 1: DUMBRAVA – MIZIL KM 0+000 – KM 21+000

Număr anunț
CN1036115
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
TECNIC CONSULTING ENGINEERING ROMANIA SRL (CUI 22971870)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.824.453,09 RON
Valoare atribuită
26.852.442,66 RON 38,7% sub estimat
Data publicării
26.10.2021 02:10
Anunț de atribuire
CAN1091379
Termen limită
20.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 209-547599
Documentație de atribuire
DF1128197

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
ROMCAPITAL INVEST SA CUI RO 12938213
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
OMICRON AMEPRO, S.A. CUI A/28520278
Terți susținători 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
EGIS ROMANIA SA CUI RO8549269
Asociați 1
Egis International SAS CUI FR62582132551
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

26.852.442,66 RON

din 43.824.453,09 RON estimat 38,7%

Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 16.972.010,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.