Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Achizitia de autovehicule pentru Delgaz Grid S.A.
- Număr anunț
- CN1030943
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- AUTOHAUS WESTCAR SRL (CUI 13595385)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.150.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.964.000 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1064706
- Termen limită
- 15.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 093-245129
- Documentație de atribuire
- DF1112648
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOHAUS WESTCAR SRL CUI RO 13595385
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TRUST MOTORS SRL CUI RO15301079
Asociați 1
HINODE CAR EXPERT SRL CUI 16455963
Valoare atribuită
3.964.000 RON
din 4.150.000 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 186.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.