Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat
ACHIZIȚIE MOBILIER ȘCOLAR ÎN CADRUL PROIECTULUI "REABILITARE, EXTINDERE ȘI DOTARE SCOALĂ GIMNAZIALĂ „GEORGE GÂRDA”, MĂNĂȘTIUR”
- Număr anunț
- SCN1085910
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIUR (PRIMARIA COMUNEI MANASTIUR) (CUI 2510235)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.944,52 RON
- Valoare atribuită
- 152.128,35 RON 16,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2021 15:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1055385
- Termen limită
- 28.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113005
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Valoare atribuită
152.128,35 RON
din 182.944,52 RON estimat
16,8%
Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 30.816,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.