Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat
Echipamente pentru dotarea Centrului Suport CeS-UTCN – Servere si computere portabile
- Număr anunț
- SCN1085903
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.561,28 RON
- Valoare atribuită
- 42.662,10 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2021 14:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1054704
- Termen limită
- 27.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113040
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 47.561,28 RON Adjudecat: 42.662,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Server | 25.210,08 RON | REVITECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. | 20.310,92 RON ↓19,4% |
| 2 | Computer portabil 1 | 8.076,20 RON | — | |
| 3 | Computer portabil 2 | 14.275 RON | S.C. Laptop Aid SRL S.R.L. | 22.351,18 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REVITECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 38899894
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SELECT IT SRL CUI RO 25808681
Valoare atribuită
42.662,10 RON
din 47.561,28 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 4.899,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.