Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat

Achiziție de licențe echipamente firewall pentru Autoritatea de Management pentru Programul Operaţional Comun România – Republica Moldova 2014-2020 și pentru Autoritatea de Management pentru Programul Operațional Comun România – Ucraina 2014-2020

Număr anunț
CN1036165
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI 13742532)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.352,94 RON
Valoare atribuită
62.708 RON 23,9% sub estimat
Data publicării
26.10.2021 13:11
Anunț de atribuire
CAN1071940
Termen limită
02.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 209-546477
Documentație de atribuire
DF1128285

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 82.352,94 RON Adjudecat: 62.708 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziție de licențe echipamente firewall pentru Autoritatea de… 41.176,47 RON S.C. SILVA SISTEMS S.R.L. 31.354 RON ↓23,9%
2 Achiziție de licențe echipamente firewall pentru Autoritatea de… 41.176,47 RON SILVA SISTEMS 31.354 RON ↓23,9%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GTS TELECOM SRL CUI RO 4419886

Valoare atribuită

62.708 RON

din 82.352,94 RON estimat 23,9%

Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 19.644,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.