Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

Acord cadru prestări servicii de mentenanță pentru instalatiile electrice

Număr anunț
CN1036160
Autoritate contractantă
DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.953.485,70 RON
Valoare atribuită
2.287.779,92 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
26.10.2021 13:10
Anunț de atribuire
CAN1076440
Termen limită
06.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 209-547557
Documentație de atribuire
DF1128250

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.287.779,92 RON

din 2.953.485,70 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 665.705,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.