Atribuită
Anunț de participare
Furnizare tamplarie din PVC cu geam termopan
- Număr anunț
- CN1030949
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- SIGFENSTER S.R.L. (CUI 38723013)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765.759,70 RON
- Data publicării
- 14.05.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062482
- Termen limită
- 12.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 094-246313
- Documentație de atribuire
- DF1112641
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.765.759,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zona Arges | 371.103 RON | PAMIAL SRL,SIGFENSTER | — |
| 2 | Zona Brasov | 1.394.656,70 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAMIAL SRL CUI RO 16471721
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGFENSTER S.R.L. CUI 38723013
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURO BUSINES DIY-DAR SRL CUI 28436957
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.