Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Executie lucrari Gospodarie de apa(inclusiv utilajele specifice),in loc. Mosnita Noua,jud. Timis

Număr anunț
SCN1086003
Autoritate contractantă
MOSNITEANA (CUI RO28403313)
Furnizor / câștigător
TUBULAR TEHNO SISTEM SRL (CUI 11074003)
Cod CPV
45232152-2 · Lucrari de constructii de statii de pompare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.819.974,08 RON
Valoare atribuită
4.797.682,70 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
17.05.2021 22:09
Anunț de atribuire
SCNA1055821
Termen limită
02.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111862

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

4.797.682,70 RON

din 4.819.974,08 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 22.291,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.