Atribuită
Anunț de participare
Reabillitarea sistemului de alimentare cu apa, a sistemului de canalizare si a statiilor de epurare a apelor uzate din municipiile Vaslui, Birlad, Husi si orasul Negresti - Etapa II-a, Municipiul Vaslui, Obiect: Statie de pompare ape uzate (SPAU), str. Gh. Doja.
- Număr anunț
- CN1036190
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.000 RON
- Valoare atribuită
- 270.000 RON
- Data publicării
- 26.10.2021 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1069452
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 210-548986
- Documentație de atribuire
- DF1128455
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
DILUCA PROJECT SRL CUI RO35288586
Valoare atribuită
270.000 RON
din 270.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro