Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitia lucrarilor de executie pentru: LOT 1 – Reparatii curente - lucrari de executie in vederea finalizarii sistemului de detective pentru stingerea incendiilor, lucrari solicitate de ISU Crisana la corpurile de cladire: C1, C8, C9, C10, C11-C12 din cadrul Colegiului Tehnic Mihai Viteazul, str. Poienitei, nr. 25, Oradea LOT 2 – Reparatii curente – continuare lucrari de executie cu privire la finalizarea retelei de hidranti si a instalatiei de curenti slabi, lucrari solicitate de ISU Crisana la corpurile de cladire: C1, C8, C9, C10 din cadrul Colegiului Tehnic Mihai Viteazul, str. Poienitei, nr. 25, Oradea; Cod unic: 4230487/2021/13
- Număr anunț
- CN1030980
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 782.330,06 RON
- Valoare atribuită
- 781.774,26 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1067048
- Termen limită
- 22.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 095-248761
- Documentație de atribuire
- DF1112725
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -FINAL LOT 2.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 1.doc.p7s
- Documentatie de atribuire 2 loturi Colegiul Mihai Viteazul REV 2.doc.p7s
- FisaDate_DF1112725.pdf
- LISTE DE CANTITATI FARA VALORI LOT 1.pdf.p7s
- LISTE DE CANTITATI INST DE HIDRANTI M VITEAZUL LOT 2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 782.330,06 RON Adjudecat: 781.774,26 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatii curente - lucrari de executie in vederea finalizarii … | 340.475,50 RON | CONSTRUCTORUL SALARD | 340.198,20 RON ↓0,1% |
| 2 | Reparatii curente – continuare lucrari de executie cu privire l… | 441.854,56 RON | CONSTRUCTORUL SALARD | 441.576,06 RON ↓0,1% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Valoare atribuită
781.774,26 RON
din 782.330,06 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 555,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.