Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Achiziționare de pompe pentru stații de pompare din Municipiul Arad
- Număr anunț
- CN1036310
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.179.875 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2021 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1074805
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 211-551150
- Documentație de atribuire
- DF1128860
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEFAIN CONSTRUCT SRL CUI 24721160
Valoare atribuită
1.179.875 RON
din 1.210.084,03 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 30.209,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.