Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
Achiziţia publică de sistem videoconferinta format din 47 de terminale/echipamente
- Număr anunț
- CN1036301
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 877.840,70 RON
- Valoare atribuită
- 836.255,22 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2021 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080117
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 211-551151
- Documentație de atribuire
- DF1128706
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Subcontractanți 1
LASTING SYSTEM S.A. CUI RO6102484
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MOBILIS SRL CUI RO 5605658
Asociați 1
COMMUNICATION SYSTEMS & CONSULT SRL CUI RO18346148
Valoare atribuită
836.255,22 RON
din 877.840,70 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 41.585,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.