Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,7% sub estimat
Servicii de service aparatura radiologica
- Număr anunț
- CN1036299
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.013.969,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.543.171,84 RON 57,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2021 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1089139
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 211-554365
- Documentație de atribuire
- DF1128692
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini service aparatura radiologica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1128692.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- FORMULARUL 2 oferta financiara.docx.p7s
- MODEL ACORD CADRU.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
DUAE
Loturi (9)
Adjudecat: 2.543.171,84 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente de radiologie de productie Philips | — | Anulat | — |
| 2 | Echipamente de radiologie de productie General — Electric | — | GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA | 1.317.680 RON |
| 3 | Echipamente de radiologie de productie APELEM DMS GRUP | — | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 384.000 RON |
| 4 | Echipamente de radiologie de productie MEDILINK | — | RADIOMED IMPEX S.R.L | 82.080 RON |
| 5 | Echipamente de radiologie de productie SWISSRAY | — | GREENBERG & COHEN CONSULT | 95.040 RON |
| 6 | Echipamente de radiologie de productie Siemens | — | SIEMENS HEALTHCARE SRL | 531.891,84 RON |
| 7 | Echipament radiologie de tip ELTEX 400 | — | EDITRONIC INTERNATIONAL | 57.600 RON |
| 8 | Echipament radiologie de tip COMBIGRAF | — | RADIOMED IMPEX S.R.L | 74.880 RON |
| 9 | Echipamente de radioterapie | — | Anulat | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 2
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
Valoare atribuită
2.543.171,84 RON
din 6.013.969,92 RON estimat
57,7%
Adjudecat la 42,3% din estimat · economie 3.470.798,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.