Atribuită Anunț de participare

Role si ghirlande de role pentru benzi transportoare si utilaje miniere de cariera

Număr anunț
CN1036296
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
AXA COMPANY SRL (CUI 6661397)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652.519 RON
Valoare atribuită
3.261.697,72 RON
Data publicării
27.10.2021 10:05
Anunț de atribuire
CAN1072422
Termen limită
02.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1128705

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Asociați 1
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.261.697,72 RON

din 1.652.519 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.