Atribuită Anunț de participare

LOT 1 FURNIZARE APARATE DE SCHIMB TERAPEUTIC DE PLASMA LOT 2 CONSUMABILE MEDICALE COMPATIBILE CU APARATELE DE SCHIMB TERAPEUTIC DE PLASMA

Număr anunț
CN1036274
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.914.200 RON
Valoare atribuită
15.914.200 RON
Data publicării
28.10.2021 19:01
Anunț de atribuire
CAN1071993
Termen limită
07.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 211-550770
Documentație de atribuire
DF1128678

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 15.914.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de schimb terapeutic de plasma
2 Punga cu solutie aniticoagulanta ACD-A si Set pentru plasmafere… CHRONOS TRADE MEDICAL 15.914.200 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

15.914.200 RON

din 15.914.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.