Atribuită
Anunț de participare
Truse pentru sudare si accesorii
- Număr anunț
- SCN1086006
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 44315310-7 · Materiale de sudare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357.347,99 RON
- Valoare atribuită
- 483.805,58 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1058183
- Termen limită
- 03.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113177
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Clauze contractuale obligatorii truse de sudare-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1113177.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Valoare atribuită
483.805,58 RON
din 357.347,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro