Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,3% sub estimat

Servicii de Supervizare „Proiectare și execuție Autostrada de Centură București km 0+000 – km 100+900 Sector Centură Nord km 0+000 – km 52+770 Lot 4: km 47+600 – km 52+070”

Număr anunț
CN1031026
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
KONSENT S.A. (CUI 15265227)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.313.029,55 RON
Valoare atribuită
16.707.021,50 RON 28,3% sub estimat
Data publicării
18.05.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1086391
Termen limită
02.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 096-251238
Documentație de atribuire
DF1112830

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
KONSENT S.A. CUI RO 15265227
Asociați 2
INGEO PROIECT SRL CUI RO 21791714
MGGP CUI 7342480395
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
EGIS ROMANIA SA CUI RO8549269
Asociați 1
Egis International SAS CUI FR62582132551
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
AE DOZORING CUI SK2022678394

Valoare atribuită

16.707.021,50 RON

din 23.313.029,55 RON estimat 28,3%

Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 6.606.008,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.