Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare [Aparatura medicala de anestezie]
- Număr anunț
- CN1036379
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.000 RON
- Valoare atribuită
- 324.000 RON
- Data publicării
- 31.10.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095463
- Termen limită
- 08.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 213-560945
- Documentație de atribuire
- DF1128917
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Aparat anestezie_sMF.pdf.p7s
- Doc3_CF_R26_Aparat anestezie.doc.p7s
- Doc4_MF_R26_Aparat anestezie_rev.docx.p7s
- Doc5_IO_R26_Aparat anestezie.docx.p7s
- FisaDate_DF1128917.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
324.000 RON
din 324.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro