Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat

Furnizare de containere modulare pentru obiectivul de investiții de „DOTĂRI - AMENAJARE PLATFORME SUPRATERANE PENTRU COLECTAREA SELECTIVĂ A DEȘEURILOR URBANE DIN ZONA LOCUINȚELOR COLECTIVE”

Număr anunț
CN1036373
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200.000 RON
Valoare atribuită
1.998.846,10 RON 9,1% sub estimat
Data publicării
31.10.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1073715
Termen limită
06.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 213-560997
Documentație de atribuire
DF1128996

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Subcontractanți 1
ALBACO EXIM SRL CUI RO 8873604

Valoare atribuită

1.998.846,10 RON

din 2.200.000 RON estimat 9,1%

Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 201.153,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.