Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat

LUCRARI de RK CENTRALA TERMICA, INLOCUIRE UTILAJE si RETELE TERMICE

Număr anunț
SCN1086104
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INSTAL POINT SRL (CUI 31122555)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.198.763,21 RON
Valoare atribuită
2.780.012,62 RON 13,1% sub estimat
Data publicării
19.05.2021 09:21
Anunț de atribuire
SCNA1055695
Termen limită
15.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113260

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL POINT SRL CUI RO31122555
Subcontractanți 4
CONCIB SRL CUI RO 13827183
DASITRADE SRL CUI RO 18802465
MARSTE SRL CUI RO 13928935
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Subcontractanți 3
GAZTERM PROIECT SRL CUI RO 13850801
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
PRAMTUDAN SRL CUI RO 17108415
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENERGOFOR SRL CUI RO 12826406
Subcontractanți 2
DALCONI GROUP S.R.L. CUI RO 16970667
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.780.012,62 RON

din 3.198.763,21 RON estimat 13,1%

Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 418.750,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.