Anulată Anunț de participare

Lucrari de reparatii curente la 4 imobile apartinand I.P.J. Maramures

Număr anunț
SCN1086174
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478.991,58 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
20.05.2021 10:12
Anunț de atribuire
SCNA1079143
Termen limită
07.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113385

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 478.991,58 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrari de reparatii curente la cladirea sediului Politiei Oras… 91.398,85 RON Anulat
2 Lucrari de reparatii curente la caldirea sediului Postului de P… 144.770,07 RON Anulat
3 Lucrari de reparatii curente la caldirea sediului Postului de P… 96.691,18 RON Anulat
4 Lucrari de reparatii curente la caldirea sediului Postului de P… 146.131,48 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.