Atribuită Anunț de participare

Furnizare carburanţi auto pe bază de carduri (benzină şi motorină)

Număr anunț
CN1036417
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428.000 RON
Valoare atribuită
1.723.095,36 RON
Data publicării
03.11.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1071822
Termen limită
09.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 215-564302
Documentație de atribuire
DF1129169

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.723.095,36 RON

din 1.428.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.