Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat
Servicii pentru Controlul calității prelucrării imaginilor satelitare folosite în controlul prin teledetecție în anul de cerere 2021
- Număr anunț
- SCN1086160
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- GISBOX SRL (CUI 27836491)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.208 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2021 09:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1055965
- Termen limită
- 31.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113460
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GISBOX SRL CUI 27836491
Asociați 1
FOREST GEO CAD SRL CUI RO 18249498
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INGEO PROIECT SRL CUI RO 21791714
Valoare atribuită
65.000 RON
din 82.208 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 17.208 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.