Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,2% sub estimat

Furnizare,instalare si punere in functiune sisteme fotovoltaice pentru autoconsum fara injectie in retea, controlul inteligent al consumatorilor electrici alimentati din surse de energie regenerabila

Număr anunț
CN1031093
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
URBIOLED SRL (CUI 32614831)
Cod CPV
09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185.000 RON
Valoare atribuită
779.376 RON 34,2% sub estimat
Data publicării
20.05.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1067585
Termen limită
25.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 098-253742
Documentație de atribuire
DF1112804

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Terți + subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

779.376 RON

din 1.185.000 RON estimat 34,2%

Adjudecat la 65,8% din estimat · economie 405.624 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.