Atribuită Anunț de participare

Upgrade soluție stocare Dell Unity

Număr anunț
SCN1086278
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
VERASYS INTERNATIONAL SRL (CUI 15565607)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.882 RON
Valoare atribuită
124.880 RON
Data publicării
21.05.2021 14:40
Anunț de atribuire
SCNA1055236
Termen limită
15.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113522

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

124.880 RON

din 124.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.