Atribuită Anunț de participare

Sistem tip GasBenchII – sistem de pregatire a probelor de apa prin echilibrare, in conditii normale de temperatura si presiune, in scopul masurarii rapoartelor izotopilor stabili ai hidrogenului si oxigenului prin spectrometrie de masa tip CF-IRMS (Continuous Flow – Isotope Ratio Mass Spectrometry)

Număr anunț
SCN1086254
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
42956000-2 · Piese pentru utilaje de purificare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310.924 RON
Valoare atribuită
310.824 RON
Data publicării
21.05.2021 11:34
Anunț de atribuire
SCNA1054535
Termen limită
14.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113530

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

310.824 RON

din 310.924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.