Atribuită Anunț de participare

REACTIVI pentru analize de sange –teste rapide compatibile cu Analizorul Nano Checker 710 pentru UPU

Număr anunț
CN1036453
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.600 RON
Valoare atribuită
205.300 RON
Data publicării
02.11.2021 07:36
Anunț de atribuire
CAN1069077
Termen limită
03.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129269

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 205.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 TEST DETERMINĂRI MULTIPLE TOXICOLOGICE COMPATIBILE CU ANALIZORU… PRION POCT 15.000 RON
2 TEST PENTRU DETERMINĂRI MARKERI CARDIACI COMPATIBILE CU ANALIZO… PRION POCT 72.000 RON
3 TEST PENTRU DETERMINĂRI MARKERI CARDIACI COMPATIBILE CU ANALIZO… PRION POCT 4 contracte 58.500 RON
PRION POCT · contract A 9040 · 01.11.2022 3.900 RON
PRION POCT · contract A 8802 · 21.12.2021 46.800 RON
PRION POCT · contract A 1324 · 17.02.2022 5.200 RON
PRION POCT · contract A-5922 · 08.07.2022 2.600 RON
4 TEST PENTRU DETERMINĂRI MARKERI CARDIACI – PANEL NT-proBNP COMP… PRION POCT 3 contracte 37.700 RON
PRION POCT · contract A 8802 · 21.12.2021 31.200 RON
PRION POCT · contract A-5922 · 08.07.2022 3.900 RON
PRION POCT · contract A 1324 · 17.02.2022 2.600 RON
5 TEST PENTRU DETERMINĂRI MARKERI CARDIACI COMPATIBILE CU ANALIZO… PRION POCT 3 contracte 22.100 RON
PRION POCT · contract A 9040 · 01.11.2022 2.600 RON
PRION POCT · contract A-5922 · 08.07.2022 3.900 RON
PRION POCT · contract A 8802 · 21.12.2021 15.600 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

205.300 RON

din 180.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.