Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,6% sub estimat
„Servicii de telefonie mobila”
- Număr anunț
- CN1031238
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.443,37 RON
- Valoare atribuită
- 20.808 RON 82,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2021 08:59
- Anunț de atribuire
- CAN1059349
- Termen limită
- 23.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113532
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
20.808 RON
din 119.443,37 RON estimat
82,6%
Adjudecat la 17,4% din estimat · economie 98.635,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.