Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Construcţii uşoare din elemente modulate grupuri sanitare.
- Număr anunț
- CN1031137
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
- Cod CPV
- 44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.300.300 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1066130
- Termen limită
- 28.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 098-253992
- Documentație de atribuire
- DF1113357
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini si prop tehn grup sanit 2021-signed.pdf
- FisaDate_DF1113357.pdf
- Formulare grup sanit 2021-signed.pdf
- Model acord cadru grupuri sanitare 2021-signed.pdf
- Model contract subsec grup sanit 2021-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CROS CONSTRUCT SRL CUI 13915307
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Valoare atribuită
35.300.300 RON
din 34.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro