Atribuită
Anunț de participare
Achiziția a 2 autoturisme categoria M1
- Număr anunț
- SCN1086321
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. (CUI 41913620)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159.500 RON
- Valoare atribuită
- 159.499,73 RON
- Data publicării
- 24.05.2021 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1054980
- Termen limită
- 11.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113638
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. CUI 41913620
Valoare atribuită
159.499,73 RON
din 159.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro