Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Extindere pachet licentiere pentru portal INA
- Număr anunț
- SCN1086318
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.600 RON
- Valoare atribuită
- 145.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2021 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1056187
- Termen limită
- 15.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113677
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
145.500 RON
din 145.600 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.