Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Achizitionare masina multifunctionala curatenie
- Număr anunț
- SCN1086432
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL STAR-WEST COMPANY SRL (CUI 3899840)
- Cod CPV
- 34144430-1 · Vehicule de curatare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 199.500 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2021 13:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1056625
- Termen limită
- 07.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114082
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL STAR-WEST COMPANY SRL CUI 3899840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KOMAROM TRADE INVEST SRL CUI RO23163520
Valoare atribuită
199.500 RON
din 210.084,03 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 10.584,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.