Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare gaze naturale
- Număr anunț
- SCN1086409
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920.856,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.925.613,48 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1054369
- Termen limită
- 07.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113872
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet de sarcini_gaze naturale_word-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini gaze naturale_2021-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1113872.pdf
- Formular_procedura gaze naturale-semnat.doc.p7s
- Propunere acord cadru gaze-semnat.doc.p7s
- Propunere contract subsecvent gaze-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGIE ROMANIA S.A. CUI RO 13093222
Valoare atribuită
1.925.613,48 RON
din 920.856,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro