Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului, verificare tehnica de calitate a proiectului tehnic si executie lucrari pentru obiectivul de investitii: “ Construire trotuare si amenajarea scurgerii apelor în Ilva Mica, jud. Bistrita Nasaud”
- Număr anunț
- SCN1086529
- Autoritate contractantă
- COMUNA ILVA MICA (CUI 4427030)
- Furnizor / câștigător
- FRASINUL SRL (CUI 12337680)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.606.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.606.000 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 17:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1056523
- Termen limită
- 14.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114132
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Cantitati Estimative DALI Ilva Mica-semnat.pdf.p7m
- Expertiza Ilva Mica-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1114132.pdf
- Formulare pentru ofertanti-semnat.doc.p7m
- GRAFIC de executie-semnat.pdf.p7m
- Memoriu Tehnic-semnat.pdf.p7m
- Model contract-semnat.docx.p7m
- Plan sit Garii zona II-semnat.pdf.p7m
- Plan sit Garii zona I si Valeni-semnat.pdf.p7m
- studiu geo trot Ilva-semnat.pdf.p7m
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Asociați 1
ROYAL CDV G2 SRL CUI RO 29301672
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Asociați 1
SELCON SRL CUI 16135608
Subcontractanți 3
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
DELTIC-INSTAL SRL CUI RO 12747302
DRUMCONSULT SRL CUI RO13600406
Valoare atribuită
3.606.000 RON
din 3.606.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro