Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări de modernizare a infrastructurii secundare de irigații, a clădirilor aferente stațiilor de pompare în localitatile Trifesti si Probota în cadrul proiectului “MODERNIZAREA SI REABILITAREA INFRASTRUCTURII SECUNDARE DE IRIGATII LA O.U.A.I PRUTETU, JUDETUL IASI“

Număr anunț
SCN1086505
Autoritate contractantă
ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII "PRUTETU" (CUI RO23998733)
Furnizor / câștigător
TEHNOTERM SRL (CUI 6788022)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.268.232,10 RON
Valoare atribuită
3.268.228,87 RON
Data publicării
26.05.2021 13:22
Anunț de atribuire
SCNA1056891
Termen limită
14.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106724

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEHNOTERM SRL CUI RO 6788022
Asociați 1
CST GEOCAD SRL CUI 27989657

Valoare atribuită

3.268.228,87 RON

din 3.268.232,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.