Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
„Servicii de verificare, reparare, încărcare și etichetare stingătoare de incendiu” pentru S. CE Oltenia S.A. - Sediul Executiv, Sucursala Electrocentrale Rovinari, Sucursala Electrocentrale Turceni, Sucursala Electrocentrale Ișalnița, Sucursala Electrocentrale Craiova II și Sucursala Electrocentrale Chiscani
- Număr anunț
- SCN1086495
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.690,82 RON
- Valoare atribuită
- 122.747,88 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2021 11:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1054717
- Termen limită
- 03.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113990
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANINOASA-TIM SRL CUI RO 5188127
Valoare atribuită
122.747,88 RON
din 124.690,82 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 1.942,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.