Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat

Lanturi actionare stavile Baraj Galbeni, Racaciuni, Beresti - 6 bucati

Număr anunț
SCN1086488
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
TRITON INDUSTRY SRL (CUI 13831133)
Cod CPV
44541000-4 · Lanturi articulate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.513.056 RON
Valoare atribuită
1.367.748 RON 9,6% sub estimat
Data publicării
26.05.2021 10:29
Anunț de atribuire
SCNA1056853
Termen limită
07.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113946

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRITON INDUSTRY SRL CUI RO 13831133
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRO TEHNIC S.R.L. CUI RO 15124236

Valoare atribuită

1.367.748 RON

din 1.513.056 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 145.308 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.